Naše produkty
Príslušenstvo
Krbové vložky teplovzdušné
Kachle teplovzdušné
Komíny
Záhradné krby a grily
Bazár
Krbové vložky teplovodné
Kachle teplovodné
Sporáky
Kotly
Ako si vybrať
obrázok

Naša firma Vám ponúka široký výber služieb v oblasti realizácii stavieb krbov, krbových kachlí, pecí, hypokaustov, sporákov, záhradných krbov a grilov, keramických a nerezových komínov, frézovanie a vložkovanie komínov.

Pri výbere konkrétneho stavebného typu, je dôležité premyslieť si, na čo bude využívaný, či to bude  skôr estetický doplnok interiéru alebo ho budeme pravidelne využivať na kúrenie.

 Ak to bude dekoratívne riešenie tak väčšinou sa dodávajú krby s minimálnym výkonom, takže je to aj omnoho lacnejšie než krby alebo kachle , ktoré sú určené skôr na vykurovanie.

Výhodou je tiež to, že nemusia vykurovať len jednu miestnosť , ale to teplo sa dá rozdeliť do niekoľkých izieb pomocou teplovodného výmenníka alebo teplovzdušných rozvodov.

Teplovodný výmenník má zmysel vtedy, keď to teplo z krbu alebo z krbových kachlí je nadbytok a dá sa využiť pre vykurovací systém alebo ohrev vody.vykurovací systém sa nemusí meniť len sa napojí výmenník.

Teplovzdušné rozvody odvádzajú teplý vzduch pomocou flexibilných hadíc, ktoré sú napojené na krbovú vložku a sú rozvedené do ďaľších miestnosti.

Inštaláciu doporučujeme prenechať odborníkom. Sme tu pre Vás! 

V ponuke máme aj takzvaný BIO KRB - je to špeciálna vložka umiestňovaná na rošt ohniska, ktorá umožňuje vychutnávať si pohľad na oheň v lete, v zime, v byte, v kúpelni...pričom v tomto prípade krb neprodukuje žiadne teplo a má to výlučne dekoračnú funkciu. BIOkrb sa plní špeciálnou tekutinou Biodeco. (rôzne aromatické)